Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Biodrošības institūciju mājas lapas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
31.10.2011

Latvijas Nacionālais bioloģiskā drošuma centrs. Latvijas Nacionālā bioloģiskā drošuma centra mājas lapa piedāvā vispārīgu informāciju par bioloģisko drošumu Latvijā. Iespējams atrast likumdošanas aktus un informāciju par zinātniskajām institūcijām, kas atbild par biodrošību Latvijā 

ĢMO Kompass. ĢMO Kompasa mājas lapā iespējams atrast informāciju par jaunākajiem sasniegumiem, atklājumiem, ierobežojumiem un daudzām citām lietām, kas saistītas ar ĢMO lietošanu. Lapa piedāvā arī interesantus stāstus, iespēju iegādāties ĢMO produktus, kā arī pieejama ĢMO datubāze. 

Starptautiskais Bioloģiskā drošuma centrs. Bioloģiskās daudzveidības konvencijas un Bioloģiskā drošuma centra mājas lapa kalpo kā informācijas apmaiņas tilts, kas nodrošina atvērtu un vieglu pieeju informācijai par dzīviem, modificētiem organismiem. 

Eiropas ĢMO laboratoriju tīkls. Eiropas ĢMO laboratoriju tīkls (ENGL) ir unikāla bāze ES ekspertiem, kam ir nozīmīga loma ĢMO vai to atvasināto produktu attīstīšanā, harmonizācijā un standartizācijā. 

Starptautiskais gēnu inženierijas un biotehnoloģiju centrs. Centra mājas lapā atrodama informācija par biodrošības literatūru, datu bāzēm, notikumiem un pētījumiem biodrošības jomā.

Augu molekulārās ģenētikas grupa. Augu molekulārās ģenētikas grupa nodarbojas ar Latvijas laukaugu un aizsargājamo augu ģenētiskās daudzveidības pētījumiem, kā arī ar molekulāro marķieru sistēmu izstrādi lauksaimniecībā noderību pazīmju kartēšanai un identifikācijai selekcijas programmās.

Starptautiskā bioētikas asociācijaAsociācijas mērķis ir bioētikas starptautiska tīkla izveide un starpkultūru aspektu apspriešana bioētikā.

Bioētikas publiskais serveris. Informācijas avots par bioētikas jaunumiem. Aptver plašu tematiku par biotehnoloģijām.

Eiropas Padomes Bioētikas komisija. Definē un ievieš bioētikas principus un juridiskos standartus Eiropas Padomes dalībvalstīs. 

Eiropas Komisijas informācija par bioētiku. Ietver informāciju par Eiropas nacionālajām bioētikas komitejām, bioētikas tīkliem, kā arī starptautiskiem bioētikas dokumentiem.

UNESCO Starptautiskā bioētikas komiteja. UNESCO pozīcija un informācijas avoti par biotehnoloģijām un bioētiku.